pracownia

Perkusja

NOWOŚĆ!!!

Zajęcia z nauki gry na perkusji już od nowego sezonu artystycznego 2021/2022!

"Zapraszam na lekcje gry na perkusji - zarówno młodszych jak i starszych pasjonatów muzyki. Początkujących oraz tych bardziej zaawansowanych. Oferuję indywidualne podejście oraz spersonalizowane materiały dostosowane do poziomu zaawansowania i zainteresowań. Na zajęciach dowiemy się jaka jest prawidłowa postawa za instrumentem, poznamy technikę trzymania pałek, nauczymy się podstaw zapisu nutowego. Ponadto oferuję grę z podkładami muzycznymi, poznanie podstawowych rytmów na zestaw perkusyjny, rozwój koordynacji, kreatywność w posługiwaniu się instrumentem oraz pracę na swoich ulubionych utworach. Podczas zajęć stawiam przede wszystkim na dobrą zabawę i komfort ucznia." ~ Justyna Mikrut

Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym dla wszystkich osób powyżej 7 roku życia. Prosimy o przedwczesne zgłoszenie pod nr. 32 246 00 60 w celu ustalenia terminów spotkań.

Koszt zajęć:

45 min x 4 zajęcia = 240 zł/ mc (jedne zajęcia kosztują 60 zł)

60 min x 2 zajęcia = 150 zł/ mc (jedne zajęcia kosztują 75 zł)

60 min x 4 zajęcia = 300 zł/ mc (jedne zajęcia kosztują 75 zł)

120 min x 4 zajęcia = 500 zł/ mc (jedne zajęcia kosztują 125 zł)

Płatność za zajęcia prosimy dokonywać do 15 dnia bieżącego miesiąca na:

MDK BATORY
ING BANK ŚLĄSKI KATOWICE o/Chorzów
73 1050 1243 1000 0010 0011 4429
Tytuł przelewu:
Perkusja / Imię i nazwisko uczestnika / miesiąc i rok

O prowadzącej:

Justyna Mikrut - perkusistka, studentka studiów magisterskich na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Akademii Muzycznej w Katowicach. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w Państwowej Szkole Muzycznej im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie.
Na co dzień udziela się w wielu projektach muzycznych, dobrze odnajdując sie w rozmaitych stylistykach. Koncertowała w całej Polsce występując na licznych festiwalach, scenach i salach koncertowych, między innymi: Open’er Festival, FEST Festival, Letnie Brzmienia, Lato w Plenerze, Soundrive Festival, Front Porch Blues, Festiwal im. Jana Kiepury, Dzielnica Brzmi Dobrze. Występowała z takimi artystami jak: Karaś&Rogucki, Krystyna Prońko, Brian Fentress, Kuba Badach, Julia Pośnik, Szklane Oczy, KSW4Blues. Wspólpracuje z Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Jej celem jest ciągły rozwój i zbieranie doświadczeń, poznając muzykę i ludzi z różnych muzycznych światów.

zobacz ulubione
do góry